Copywriting

W odpowiedzi na szerokie zapotrzebowanie na rynku marketingu internetowego, podejmę się pracy copywritera lub jako specjalista ds. marketingu i public relations, związanej z reklamą i prowadzeniem social mediów. Mogę również podjąć się korekty i składu tekstów, ich redagowania oraz tłumaczeń.

Od ponad 5 lat zajmowałam się pisaniem artykułów na portale internetowe, jak również dla profesjonalnych redakcji prasowych i telewizyjnych, m.in. TVP 3 Szczecin. Doświadczenie związane z public relations nabierałam organizując wiele eventów kulturalnych w Szczecinie, m.in w Starej Rzeźni i Rocker Club oraz poprzez prowadzenie social mediów dla dwóch redakcji Magazynu Kulturalnego Horyzont oraz Akademickiego Radia Pomorze, reprezentując oba podmioty również na różnego typu wydarzeniach.

Gwarantuję profesjonalne i indywidualne podejście do klienta, komunikatywność i terminowość. Ceny poszczególnego zlecenia ustalane są indywidualnie, jednak przed rozpoczęciem pobieram zaliczkę w wysokości 20%.

Jeśli chcą państwo próbkę moich prac lub osiągnięć związanych z marketingiem i public relations oraz są państwo zainteresowani współpracą, zapraszam do kontaktu przez stronę lub e-mailowo.

Zachęcam również do odwiedzenia zakładki Portfolio.