fotorelacje,  Wydarzenia

HISTORY OF AMERICAN SOUL PIANO-VOCALISTS – czyli Abraham Kenner III w Szczecinie

W imieniu Teatru Czwarte Miasto oraz Klubu 13 Muz w Szczecinie zapraszam na wyjątkowe wydarzenie: History of American Soul Piano-Vocalist. To muzyczna podróż w czasie, począwszy od lat 50-tych do współczesności, w której Państwa przewodnikiem będzie Abraham Kenner III, wokalista, pianista, uczestnik 8. edycji The Voice of Poland.

Abraham, urodzony w Ohio, mieszka dziś w Polsce, i poświęcił swoje życie muzyce. Z powodzeniem koncertuje, jest także uznanym dyrygentem chórów gospel. Jego inspiracje muzyczne to: Kirk Franklin, Michael Jackson oraz Bill Evans. Podczas koncertu Abraham Kenner III zaprezentuje między innymi utwory takich artystów jak: Nat King Cole, Ray Charles, Stevie Wonder oraz Donny Hathaway.

Na scenie towarzyszyć mu będą łódzcy muzycy: basista Wojtek Stanisz i perkusista Kamil Stasiak.

Szanowni Państwo! Już 1 grudnia przenieście się z nami w niesamowity świat muzyki, która płynie prosto z duszy.

Zapraszamy:
01.12 (sobota), godz. 19:00
13 Muz (Sala Kominkowa), pl. Żołnierza Polskiego 2

Bilety do nabycia:
– bilety.fm
– u organizatora pod nr.tel. 601 702 450 

cena biletu:
45/*40zł
* grupy min. 10 osób (wyłącznie u organizatora)

kontakt w sprawie koncertu:
teatr4miasto.szczecin@gmail.com

link do wydarzenia na Facebooku

RSS
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://e-tuszem.pl/history-of-american-soul-piano-vocalists-czyli-abraham-kenner-iii-w-szczecinie/
PINTEREST
LinkedIn
INSTAGRAM

Anna Jakubczak - (1994) poetka, prozatorka, publicystka, redaktor naczelna Magazynu Kulturalnego Horyzont oraz portalu E-tuszem.pl. Organizatorka spotkań autorskich w Książnicy Pomorskiej i performance'ów artystycznych w Centrum Euroregionu Stara Rzeźnia. Studentka dziennikarstwa i zarządzania mediami na Uniwersytecie Szczecińskim. Od 2016 roku Kandydatka do Związku Literatów Polskich. Współpracuje z Klubokawiarnią Sorrento, Inku Szczecińskim Inkubatorem Kultury, portalem SilesiaYoung, Wydawnictwami: Edgard, Amaltea, Preston Publishing, Axis Mundi, GWP czy Sensus oraz kilkoma polskimi i zagranicznymi organizacjami. W latach 2017-2018 prowadząca audycję Let's Rock! w Akademickim Radiu Pomorze. Reporterka TVP 3 Szczecin oraz Kuriera Szczecińskiego w latach 2015-2017. Swoją twórczość publikowała w wielu antologiach, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jest stałą autorką w cyklu poetyckim The Year of The Poet, wydawanym przez amerykańskie wydawnictwo Inner Child Press pod kierownictwem Williama St. Petersa. Wyróżniona w II i III Ogólnopolskim Konkursie im. Jóżefa Bursewicza O Złotą Metaforę za wiersze Przypinka i Kaprysik. Autorka tomu poetyckiego Ars Poetica (Londyn, 2013), w przygotowaniu kolejny tom Rozmowy nocą oraz powieść Wiatr nadziei.