Polecane,  Wydarzenia

Klubokawiarnia Sorrento zaprasza na casting

Nie boisz się występować przed kamerą? Rola w filmie zawsze była Twoim marzeniem? A może lubisz wyzwania? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, przyjdź na casting do Klubokawiarni Sorrento.

Zagraj w filmie Chłopcy z Sorrento. Poszukiwani aktorzy armatorzy, którzy pomogą widzom przenieść się w świat polskiej muzyki lat 60. Jeśli czujesz w sobie wcielenie Karin Stanek bądź znajomi mylą Cię z Czesławem Niemenem – wpadnij na casting do muzycznego projektu filmowego j7 i 8 grudnia, godz. 11.00-15.00 do Klubokawiarni Sorrento, ul. Mickiewicza 2. i pokaż, czym był dla Ciebie big beat.

Szukamy osób do wcielenia się w rolę Henryka Fabiana, Jacka Lecha, Karin Stanek oraz Kasi Sobczyk czy Heleny Majdaniec.
Jeżeli jesteś utalentowany muzycznie i czujesz w sobie duszę aktora, zapraszamy serdecznie.

Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem 666-400-217

lub drogą mailową sandra@willasorrento.eu

 

Informacja: Klubokawiarnia Sorrento

RSS
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://e-tuszem.pl/klubokawiarnia-sorrento-zaprasza-na-casting/
PINTEREST
LinkedIn
INSTAGRAM

Anna Jakubczak - (1994) poetka, prozatorka, publicystka, redaktor naczelna Magazynu Kulturalnego Horyzont oraz portalu E-tuszem.pl. Organizatorka spotkań autorskich w Książnicy Pomorskiej i performance'ów artystycznych w Centrum Euroregionu Stara Rzeźnia. Studentka dziennikarstwa i zarządzania mediami na Uniwersytecie Szczecińskim. Od 2016 roku Kandydatka do Związku Literatów Polskich. Współpracuje z Klubokawiarnią Sorrento, Inku Szczecińskim Inkubatorem Kultury, portalem SilesiaYoung, Wydawnictwami: Edgard, Amaltea, Preston Publishing, Axis Mundi, GWP czy Sensus oraz kilkoma polskimi i zagranicznymi organizacjami. W latach 2017-2018 prowadząca audycję Let's Rock! w Akademickim Radiu Pomorze. Reporterka TVP 3 Szczecin oraz Kuriera Szczecińskiego w latach 2015-2017. Swoją twórczość publikowała w wielu antologiach, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jest stałą autorką w cyklu poetyckim The Year of The Poet, wydawanym przez amerykańskie wydawnictwo Inner Child Press pod kierownictwem Williama St. Petersa. Wyróżniona w II i III Ogólnopolskim Konkursie im. Jóżefa Bursewicza O Złotą Metaforę za wiersze Przypinka i Kaprysik. Autorka tomu poetyckiego Ars Poetica (Londyn, 2013), w przygotowaniu kolejny tom Rozmowy nocą oraz powieść Wiatr nadziei.