Wydarzenia,  zaproszenia

LOST LOVE SONGS 360 – KONCERT ABRAHAMA KENNERA III

Mamy zaszczyt zaprosić na koncert Abrahama Kenera III, który odbędzie sięw sobotę 9.03 o  godz. 19:00 Hotel Radisson Blu, pl. Rodła 10/ Szczecin

Koncert “Women’s Day Love 360” przeniesie Państwa w świat wspaniałych miłosnych utworów, w wyjątkowej aranżacji Abrahama Kennera III. 

Teatr4Miasto_baner — kopia.jpg

Będzie to połączenie różnych gatunków muzycznych: gospel, reggae, jazz i pop. Usłyszymy muzykę takich artystów jak,m.in.: Bob Marley, John Legend, Phil Collins, Michael Jackson. 

Na scenie towarzyszyć będą mu wspaniali szczecińscy muzycy: basista Paweł Grzesiuk oraz perkusista Dominik Szczepaniak.

Szanowni Państwo! Przenieście się z nami w niesamowity świat muzyki, która płynie prosto z duszy. Zapraszamy na ten wyjątkowy wieczór!

Bilety do nabycia

– bilety.fm

cena biletu: 45zł

miejsca nienumerowane

link do wydarzenia na Facebooku:  https://web.facebook.com/events/2041585505934089/

RSS
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://e-tuszem.pl/lost-love-songs-360-koncert-abrahama-kennera-iii/
PINTEREST
LinkedIn
INSTAGRAM

Anna Jakubczak - (1994) poetka, prozatorka, publicystka, redaktor naczelna Magazynu Kulturalnego Horyzont oraz portalu E-tuszem.pl. Organizatorka spotkań autorskich w Książnicy Pomorskiej i performance'ów artystycznych w Centrum Euroregionu Stara Rzeźnia. Studentka dziennikarstwa i zarządzania mediami na Uniwersytecie Szczecińskim. Od 2016 roku Kandydatka do Związku Literatów Polskich. Współpracuje z Klubokawiarnią Sorrento, Inku Szczecińskim Inkubatorem Kultury, portalem SilesiaYoung, Wydawnictwami: Edgard, Amaltea, Preston Publishing, Axis Mundi, GWP czy Sensus oraz kilkoma polskimi i zagranicznymi organizacjami. W latach 2017-2018 prowadząca audycję Let's Rock! w Akademickim Radiu Pomorze. Reporterka TVP 3 Szczecin oraz Kuriera Szczecińskiego w latach 2015-2017. Swoją twórczość publikowała w wielu antologiach, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jest stałą autorką w cyklu poetyckim The Year of The Poet, wydawanym przez amerykańskie wydawnictwo Inner Child Press pod kierownictwem Williama St. Petersa. Wyróżniona w II i III Ogólnopolskim Konkursie im. Jóżefa Bursewicza O Złotą Metaforę za wiersze Przypinka i Kaprysik. Autorka tomu poetyckiego Ars Poetica (Londyn, 2013), w przygotowaniu kolejny tom Rozmowy nocą oraz powieść Wiatr nadziei.